o firmie
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2

Telefon w Polsce
+48 888 077 787
Telefon w Anglii
+44 7936998666
E-mail:
kontakt@markopolo-transport.pl

Wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Każdy bus został wyposażony w wiele udogodnień, które zapewniają klientom wyjątkowy komfort i wygodę podróży. Klimatyzacja zamontowana w każdym busie jest idealna szczególnie podczas letnich wyjazdów. Regulowane fotele umożliwiają wygodne usadowienie się w busie oraz dostosowanie fotela do własnych potrzeb, co jest udogodnieniem szczególnie podczas dalszych podróży.

Spokojna podróż, naszym zdaniem, zależy w dużej mierze od umiejętności kierowcy. Dlatego polegamy przede wszystkim na profesjonalizmie i doskonałym przeszkoleniu naszej kadry. Nasi pracownicy to sprawdzony i zgrany zespół z doświadczeniem. Odpowiedni stan ogumienia, układu hamulcowego i kierowniczego w naszych busach daje możliwość bezpiecznej i komfortowej podróży. Gdziekolwiek jedziesz, najważniejsze jest, abyś czuł się bezpiecznie. To właśnie bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Dzięki używanemu przez naszych kierowców systemowi GPS, który pozwala sprawnie dobrać najbezpieczniejszą trasę możesz mieć pewność, że zostaniecie dowiezieni na czas, bez niepotrzebnych kłopotów. Trasy ustalane są w taki sposób aby klient jak najszybciej dotarł do celu. Przez kanał La Manche przedostajemy się korzystając z usłu Eurotunelu co jest o wiele szybszym rozwiązaniem niż w przypadku przeprawy promem.

o firmie    ι    trasa    ι    regulamin    ι    galeria    ι    kontakt